Kartal Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama Fabrikası

Uzmanlığımız ve en son teknolojiye sahip tesislerimiz, rekabetçi fiyatlarla tam bir hizmet yelpazesi sunabilmemizi sağlıyor.

Kartal halı yıkama fabrikası olarak hizmetlerimiz Kapıdan Kapıya Halı Yıkama, halı tamiri overlok, yerinde duvardan duvara halı yıkama, koltuk yıkama ve döşeme temizliğidir.

El dokuma halılarınız için fabrikada halı yıkama, yerinde halı temizliğinde bulunmayan birçok özel adımı içerir.

Mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için 15 yılı aşkın bir süredir bu uygulamalarımızı geliştiriyoruz.

Makine, Ladik, Shaggy, Isparta, Kilim, Hint Kilimi, Bedir, El Dokuma, Antika, Milas, Çin Halısı, Deri Halı, Halıfleks, Hereke, Nepal, İpek Halı, Yün Halı ve Bünyan halılar da dahil olmak üzere her türlü halının profesyonel temizliğini fabrikamızda yapmaktayız.

Evinizin halısının düzenli olarak 6 ayda bir temizlenmesi, yalnızca daha sağlıklı bir halıyı tanıtmakla kalmaz, aynı zamanda sağlıklı bir evi de size sağlar.

Halınız, soluduğunuz havanın kalitesini olumsuz yönde etkileyebilecek toz akarları, hayvan tüyleri, küf ve diğer kirleticiler için bir sığınaktır.

Bu kirletici maddelerin çoğu çıplak gözle görülemez ve hatta düzenli evinizde üstten temizliğinde bile halı diplerine birikir.

Kartal halı yıkama fabrikası profesyonel halı temizliği, bu kirleticileri azaltmaya veya yok etmeye, iç mekan hava kalitesini iyileştirmeye ve sağlıklı bir evi desteklemeye yardımcı olur.


Halı Cinsleri

Kartal Makine Halı Yıkama, Kartal Ladik Halı Yıkama, Kartal Shaggy Halı Yıkama, Kartal Isparta Halı Yıkama, Kartal Kilim Yıkama, Kartal Hint Kilimi Yıkama, Kartal Bedir Halı Yıkama, Kartal El Dokuma Halı Yıkama, Kartal Antika Halı Yıkama, Kartal Milas Halı Yıkama, Kartal Çin Halısı Yıkama, Kartal Deri Halı Yıkama, Kartal Halıfleks Yıkama, Kartal Hereke Halı Yıkama, Kartal Nepal Halı Yıkama, Kartal İpek Halı Yıkama, Kartal Yün Halı Yıkama, Kartal Bünyan Halı Yıkama

      Yorum Yap